Biały Jeleń 1.5 kg biel proszek do prania
- Biały Jeleń to linia hipoalergicznych produktów stworzonych z myślą o osobach z problemami skórnymi i skłonnościami do alergii. Są to zarówno kosmetyki do higieny osobistej jak również detergenty w postaci proszków, płynów do prania i płukania ubrań.
Produkt przeznaczony do prania w pralkach automatycznych, półautomatycznych oraz do prania ręcznego bielizny oraz tkanin białych. Polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Nie zawiera barwników i posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej. Dzięki zawartości naturalnego mydła i aktywnych składników nowej generacji usuwa zabrudzenia już od 30°C, pozostawiając świeży, delikatny zapach. Proszek BIAŁY JELEŃ NIE ZAWIERA FOSFORANÓW, dlatego jest przyjazny dla środowiska.
Przebadany dermatologicznie.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
"Pollena" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o.Więcej
Adres:
Powstańców Wlkp.Kod pocztowy: 63-500Miasto: OstrzeszówKraj: PolskaNumer telefonu: (62)732 32 00Adres email: pollena@pollena.com.pl
Kod producenta
5900133005932
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię